Sąlygos ir taisyklės

Taisyklės

Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo – pardavimo sutarties, sudaromos tarp elektroninės parduotuvės http://dazniokeitiklis.lt/
(toliau – dazniokeitiklis.lt, e-parduotuvė, mūsų, mumis, mes) ir dazniokeitiklis.lt kliento (toliau – Jūs,
Jūsų, Jums, Jus) dalis, supažindinančios Jus su e–parduotuvės prekių pirkimo – pardavimo sąlygomis bei nustatančios dazniikeitiklis.lt ir Jūsų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu – pardavimu e-parduotuvėje.

I. Bendrosios nuostatos

1. Naudotis e-parduotuvės paslaugomis turi teisę:

1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;

1.2. nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu, stipendija ar asmeninėmis lėšomis;

1.3. juridiniai asmenys;

1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

2 Užsisakyti prekes e-parduotuvėje dazniokeitiklis.lt  Pirkėjas gali dviem būdais:

2.1.1. užsiregistruodamas e-parduotuvėje įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį;

2.1.2. nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje.

3. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis e-parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.

4. Prekių kainos e-parduotuvėje yra nurodytos EUR su PVM. Už pirkinius atsiskaitoma Eurais (EUR).

5. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Jūsų ir dazniokeitiklis.lt  laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (formuodami užsakymą pažymėję varnelę ties „Su užsakymo sąlygomis susipažinau) su šiomis taisyklėmis.

6. Apie-pardavimo sutarties sudarymą dazniokeitiklis.lt Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

II. Jūsų TEISĖS IR PAREIGOS

7. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš e-parduotuvės ir katalogų pateikiamų prekių.

8. Jūs, naudodamasis e-parduotuves paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo-pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

9. Jūs e-parduotuvės registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.

10. Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.

11. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.

12. Jūs privalote būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.

13. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti dazniokeitiklis.lt. Dazniokeitiklis.lt  neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju dazniokeitiklis.lt  ir turi teisę laikyti, kad veiksmus e-parduotuvėje atlikote Jūs.

14. Dazniokeitiklis.lt  neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo-pardavimo sutartis pasinaudodami e-parduotuvės paslaugomis.

15.Kad galėtume nuolat tobulinti Jums siūlomas paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“), kurią naudosime rinkdami svetainės lankomumo bei prekių užsakymo statistiką, fiksuodami prisijungimo sesijos trukmę. Jūs bet kada
galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

Be to, informuojame, kad siekdami pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, įrašome Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“). Įrašytą informaciją naudosime tinkamų
paslaugų Jums suteikimui užtikrinti, atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) ištrindami dalį ar visus įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos

 

III. Dazniokeitiklis.lt  teisės ir pareigos

16. Jeigu pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, dazniokeitiklis.lt  turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją, užsakymą ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis
e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.

17. Dazniokeitiklis.lt pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi e-parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti e-parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.

18. Dazniokeitiklis.lt įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Jums naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.